טובה רגב – אימון רב תחומי בשיטת משולש החיים

שלום ,

ברוכים הבאים לאתר שלי . בין אם הגעתם לכאן מתוך היכרות קודמת איתי
בהרצאה או בסדנה, אחרי שקראתם עליי או שמעתם עליי מחברים, או אפילו
נתקלתם בשמי במקרה- אתם מוזמנים להכיר אותי קצת יותר ולגלות איך
יחד נוכל להגשים יעדים ולפעול למען אורח חיים בריא .

קצת עליי ועל והמפנה המשמעותי בחשיבה שלי .
לא מיד הייתי למאמנת . ניהלתי 30 שנות קריירה פוריות ועמוסות כאשת
שיווק ומכירות , לצד לימודים במגוון תחומים : אומנות, גרפולוגיה, יוגה,
כושר נפשי ועוד.

הצימאון לידע היה תמיד תכונה דומיננטית אצלי והרגשתי שתמיד יש לאן
לשאוף ולהתפתח .

בגיל 54 , החלטתי להגשים חלום ולפצוח בקריירה שנייה ומשמעותית
כמאמנת לחיים בריאים.

שינסתי מותניים ונרשמתי ללימודים גבוהים במספר תחומים משיקים. הכלים שרכשתי ב"גומא" – המרכז הישראלי לגישור, ווינגייט (לימוד יהדרכת כושר ובריאות) "COMEET"- בית הספר הגבוה לאימון, במכון אדלר , לצד אהבה גדולה לאנשים, סייעו לי לפתח שיטת אימון מיוחדת -משולש החיים .
ומהו אותו משולש החיים?

משולש החיים הוא שיטת אימון שמתאימה לכל מי ששואף להגשים אורח חיים בריא רוצה להתמודד טוב יותר עם מצבים, לקבל החלטות נכונות, לבחור מקצוע או לעשות הסבה מקצועית ובקיצור- כל מי שמרגיש שהוא זקוק לשינוי ורוצה לעבור את התהליך באופן היעיל ביותר.

לאורך שנים חשבתי כי יש לעבוד על שלשת המרכיבים הבסיסיים: מצב מנטאלי, מצב פיזי (כולל תזונה), והיכולת התפעולית (כיצד אנו מבצעים ופועלים) , בנפרד ולא כן היא ! העבודה חייבת להיות משולבת ועל פי מינון ובשילוב האחד עם השני . אין העדפה לשום תחום. על השלושה לעבוד תוך סינרגיה מושלמת.
אני מזמינה אתכם ללמוד עוד על משולש החיים ולהבין איך הוא יכול לעזור לכם להגשים את המטרות שלכם לקריאת סיפורים של מתאמנים בשיטת משולש החיים הקש כאן

אני מביאה ומציעה לכם להנות ולהשתלב בתהליך שהוא כולו פרי ניסיוני ופיתוחי האישי .
קבוצות האימון שלי

קבוצות האימון בהנחייתי הן מצומצמות, אינטימיות ומספר המשתתפים בהן לא עולה על עשרה. הקבוצות בנויות כך שכל משתתף יקבל את ההכוונה שהוא זקוק לו, תוך יכולת ללמוד מהחברים האחרים בקבוצה ויותר מכך – להיעזר בהם. האווירה בקבוצות האימון משוחררת וחופשית והמתאמנים נשמעים בסבלנות ובהקשבה רבה. קבוצות האימון מתאימות לכל מי שמרגיש שהוא רוצה לעבור שינוי ובשל לעשות זאת.

רוצים לדעת עוד על קבוצות האימון שלי? לחצו כאן.

הרצאות-אימון בנושאי אורח חיים בריא

נוסף על האימונים, אני מקיימת גם סדנאות והרצאות לגופים מקצועיים, לארגונים, לסגלים ולסטודנטים. לא מדובר בעוד הרצאה משעממת, מהסוג שכולנו מכירים, אלא במפגש קצבי בשיתוף הקהל ובשילוב דוגמאות מחיי היומיום, תרגילים והקניית כלים, שישמשו גם אתכם וגם את העובדים או התלמידים.

לחצו כאן למידע נוסף על ההרצאות.

זה היה ממש על קצה המזלג. באתר תמצאו מידע על שיטת האימון משולש החיים, סיפורים על מתאמנים, אינפורמציה על הקבוצות השונות ועוד. אבל בינינו, אין דרך טובה יותר להכיר אדם מאשר להיפגש איתו פנים אל פנים. אתם מוזמנים לשבת יחד על כוס קפה, להכיר אותי ואת שיטת "משולש החיים" ולבחור את האופן בו אוכל לתרום לכם מניסיוני ולסייע לכם להגשים מטרות ויעדים.
שלכם, טובה רגב

 
 
שיטת הנשימה המודעת
השתמשו בנשימה כדי לפתח מודעות גדולה יותר לרגשות, לפתח יציבות רגשית ובהירות מנטלית
5 הצעדים להתחלת יום אקטיבי
המצב המנטלי בעת הקימה משפיע על המשך היום.
חמישה צעדים פשוטים ואפקטיבים שמכוונים את היום לנתיב הנכון.
מפגשים ממוקדים בנושאי הגשמת מטרות, עמידה ביעדים, כלים לפיתוח מודעות והנעה עצמית. ההרצאות מתאימות לחברות ואירגונים הרוצים להקנות כלים פרקטים למשתתפים.
לפרטים נוספים והרשמה >>